Hizmetlerimiz

Tabldot Yemek ve Catering Hizmetlerimiz

Tabldot yemek ve catering hizmetleri ile sizlere yemekten fazlasını sunuyoruz. Catering demek tabakta bir kap sıcak yemek anlamına gelmez. Yemeğin yanında sunulan ek hizmetler, sağlık, hijyen ve lezzeti de içerir. Sadece yemek pişirmek iyi bir catering firması olmak için yeterli olmaz diyoruz. Bunun yanında mutfak alanında tüm ihtiyaçlarınız için sizlere özel çözümler sunuyoruz. Sizin için, işletmeniz için ve çalışanlarınız için yılların tecrübesi ile ilkeli bir üretim politikası sürdürüyoruz.

Catering

Tazelik

İlk olarak kullandığımız tüm ürünlerin taze olmasına özen gösteriyoruz. Bu şekilde kaliteli ve lezzetli bir yemeğin ilk adımını atmış oluyoruz. Sadece bu iş için, yani sadece taze meyve ve sebze için ayrı bir personelimiz görev yapar. Gecenin bir yarısında soğuk, yağmur, çamur demeden sizlere taze lezzetler sunmak için sebze – meyve halinde alım yapar. Bu da taze sebze ile pişen yemeği lüks değil günlük rutin olarak almanızı sağlar.

Yerli Üretim

Çoğu yemek firması maliyetleri düşürmek için ucuz ürün kullanır. Ancak bu ürünler genelde yurt dışından ithal edilen ve sağlığı konusunda çeşitli tedirginlikler yaşayabileceğiniz ürünler olabilir. Bu yüzden Derya Yemek olarak size yerli ürünler sunuyoruz. Hem siz kazanıyorsunuz, hem üreticiler kazanıyor.

tabldot yemek
tabldot yemek

Mutfak Kurulumu

En iyi catering firmaları sizin mutfağınızın tümüyle ilgilenenlerdir. Derya Yemek olarak biz de size baştan mutfak kurabiliriz. Dilerseniz ve yeterli alanınız varsa mutfağınızı ya da yemekhane ihtiyaçlarınız içinde size destek oluyoruz. Yemekleri sıcak tutmak için benmari ısıtma sistemlerine ihtiyacınız olursa hiç çekinmeyin.

Diyet Yemekler

Diyet yapıyorsanız da sizler için diyet menüler hazırlıyoruz. Detayları ve menü türlerini bölge pazarlama müdürlerimizden öğrenebilirsiniz. Üstelik kepekli ya da odun ekmeği seçenekleriyle de diyet yapmasanız bile yemeğinizi hafifletiyoruz.

Salata
Salatasız Olmaz

İster diyet seçin ister normal menü salata ile daha da sağlıklı öğünler sizleri bekliyor. O günkü menüde salata olsun ya da olmasın salata seçeneğimiz her zaman var. Hatta her gün söyleyebileceğiniz salata yanında turşuyla ve diğer tatlarla zenginleştirilen salatbar hakkında bölge pazarlama müdürlerimizden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.