İletşim

iletişim
iletişim

Derya Yemek İletişim Sayfası

En iyi catering firmaları, tabldot yemek firmaları en güzel yemeği yapanlar değildir. Elbette güzel yemek işin temelidir. Ancak bunu açık ve etkili bir iletişimle süslemeden iyi bir firma iddiası düşünülemez. Kaldı ki iletişimin bu kadar açık ve etkili olduğu günümüzde… Üstelik tüm sektörler için geçerli olan iletişimin önemini biliyoruz. Bunun için sizlere iletişim kanallarımızı açıkça bildiriyoruz. Böylece istediğiniz zaman bizimle iletişime geçip soru ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Derya Catering olarak sorularınıza ve isteklerinize cevap vermekten mutlu olacağız. bize aşağıdaki iletişim formundan ya da telefonlarımızla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz firmaya gelip bir çayımızı da içebilirsiniz.

Tabldot Yemek, Catering ya da Toplu Yemek

Derya Yemek farkıyla ihtiyacınız olan hizmeti daha fazla aramayın. Catering hizmeti, tabldot yemek ya da toplu yemek hizmetleri için 28 yıldan fazla zamandır sektördeyiz. Bu süre zarfında on binlerce kişiye lezzetli, sağlıklı ve güvenilir yemekler sunduk. Daha uzun yıllar boyunca da İstanbul iş dünyasına hizmet vermeye devam edeceğiz.

catering fiyatları
catering fiyatları

Yemek Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Catering ya da yemek hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli soru var. Bunlara vereceğiniz cevaplar size daha doğru hizmet almanız için yardımcı olacaktır. Aşağıdaki temel sorulara cevap vererek başlayabilirsiniz;

 • Kaç kişilik yemek hizmeti alacaksınız?
 • Bütçeniz hangi fiyat aralığında olacak?
 • Personel için kurulu mutfağınız ya da yemekhane yeriniz var mı?
 • Yemek yenecek yer standartlara uygun mu?
 • Günlük olarak ayran – yoğurt gibi ek gıdalar istiyor musunuz?
 • Menüye ilave olarak salata ve salatbar istiyor musunuz?

Yukarıdaki sorulara ek olarak firmanızın ihtiyaçlarını ve isteklerinizi de bu listeye ekleyebilirsiniz.

tabldot yemek firmaları
tabldot yemek firmaları
Fiyat Teklifi Alırken

Tabldot Yemek için fiyat teklifi alırken bize ihtiyaçlarınızı bildirebilirsiniz. Ya da sadece kişi sayınızı, adresinizi ve iletişim için numaranız ya da e-mail adresinizi bildirebilirsiniz. Böylece bir yetkilimiz en kısa zamanda size dönüş yapacaktır. Sormak istediklerinizi, merak ettiklerinizi yetkilimizle birebir görüşebilirsiniz.

Lütfen Alanlara Girdiğiniz Bilgilerin Doğruluğunu Kontrol Edin

  İletişim

  Catering hizmeti için sayınızı, firma adınızı ve adresinizi belirtin. Biz de sizin için en uygun fiyatı belirleyelim. Hatta çalıştığınız sektöre göre farklı çözümler de sunalım.

  • planlama@deryayemek.com.tr
  • (0212) 446 5989 – 0533 304 42 14