CateringToplu Yemek

Tabldot Yemek Firmaları ve Fiyatları

catering firmalarının geleceği

İşletmeniz büyüdükçe çalışanlarınız için farklı arayışlara gidersiniz. Bu da size farklı yemek firmaları ve alternatif ürünlere, hizmetlere götürür. Peki ama tüm bunlar içinden size uygun olanı nasıl seçersiniz? Sonuçta yemek gibi önemli bir konuyu sadece fiyata bakarak değerlendirmek yanıltıcı olacaktır. Belki de daha en baştan başlayıp adım adım size uygun firmayı seçmek daha mantıklı olacaktır. Öncelikle tabldot yemek firmaları için bir araştırma yaptınız diyelim. karşınıza catering ve tabldot olmak üzere iki farklı alanda çalışan firmaları göreceksiniz. 

tabldot firmaları
tabldot firmaları

Tabldot Yemek Firmaları İle Catering Firmaları Farklı Mıdır?

Dünya genelinde bu sorunun cevabı “evet” olacaktır. Ancak ülkemizde bu ikisi neredeyse aynı anlamda kullanılabiliyor. Oysa catering ile tabldot yemek farklı şeylerdir. En basit haliyle catering daha çok sunum odaklıdır. Yani kokteyller, davetler ya da özel sunum isteyen her türlü organizasyonlar. Elbette catering ile çalışmak da yemek ihtiyacınızı karşılar. Tabldot ise daha çok işletme ağırlıklı çalışır. Sabit mutfağı, yemekhanesi ve sabit saatleri olan klasik bir hizmet çeşididir. Bu yüzden daha çok pratik, hız ve doyurucu olmasına özen gösterirler. Catering hizmetinde çok çeşit ve sunum önemlidir. Buna karşın tabldot yemek sisteminde çeşitler belirlidir. Günlük olarak değişir ve siz hangi gün ne geleceğini bilirsiniz. Tabldot yemek firmaları sundukları hizmette yemek ağırlıklı olarak çalışırlar. Catering ise yemek artı hizmet olarak çalışırlar.

tabldot yemek firmaları
tabldot yemek firmaları
Hangi Firma İle Çalışmalıyım?

Aslında ülkemizde catering firmaları ile tabldot yemek firmaları aynı işi yapıyorlar. Zaten lezzet ve yemek kalitesi gibi temel özellikler her firmanın hedefidir.  Geriye ne tür bir hizmete ihtiyacınızın olduğuna karar vermeniz kalıyor. Örneğin kaç kişilik bir işletmesiniz? Ya da yemek hizmetiyle birlikte mutfak personeli, mutfak kurulumu gibi ihtiyaçlarınız var mı? Bu gibi soruların cevabı daha doğru karar vermenize yardımcı olur.  Ya da özel bir davet mi vereceksiniz? Bir toplantı, tanıtım ya da konferansta misafirlerinize ikramlar mı düşünüyorsunuz? Bu gibi soruların cevabına göre de catering firmalarını tercih edebilirsiniz. Ancak daha önce de bahsettiğimiz gibi ülkemizde bu iki alanda da çalışan firmalar var. Bu durumda da firmayla görüşüp size sunacağı hizmetleri öğrenebilirsiniz. 

TABLDOT YEMEK FİYAT TEKLİFİ FORMU

Tabldot Yemek için fiyat mı arıyorsunuz? Ya da aklınızda başka sorular mı var? Bize telefonla ya da e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yandaki iletişim formunu doldurup bize gönderin. İsteklerinizi, kişi sayınızı ve hangi ilçede olduğunuzu bildirin. Bir yetkilimiz size ulaşsın. Dilerseniz sadece telefon numaranızı bırakabilirsiniz. Bir yetkilimiz sizi arayacak ve detaylar için görüşecektir.

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.