Fiyat Teklif Al

İstanbul Avrupa Yakası Catering Fiyat Teklifi Teklif

Firmamızdan catering fiyat teklifi almak ve detaylar hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin. Derya Yemek olarak 25 yılı aşkın süredir catering sektöründe kaliteli hizmet vermekteyiz. Dev üretim tesislerinde siz değerli müşterilerimize ev yapımı tadında catering hizmeti sunuyoruz. Hizmetlerimiz ve daha fazla bilgi almak için aşağıdaki formu doldurabilir, telefon ya da whatsapp ile iletişime geçebilirsiniz. Ya da doğrudan bize e-mail gönderebilirsiniz.

  Fiyat Teklifi Alırken

  Tabldot yemek ya da catering için fiyat teklifi alırken net ve verimli bir iletişim olması için bazı önemli noktalara dikkat etmelisiniz. Öncelikle firmanızda yemek yiyecek kaç kişi olduğu ve eğer sayınız değişiyor mu? Değişebiliyorsa bunun hangi aralıklarda olduğunu belirtmeniz gerekir. Örneğin şantiye ya da dışarıdaki başka projeler için personeliniz dışarı çıkıyor mu? Dışarıdaki personel yemek için firmanız geri gelecek mi? Yoksa onlar için başka çözümler mi düşüneceksiniz? Eğer dış projeler için personel sayınız değişiyorsa alt ve üst sayılar ne olabilir? Ayrıca firmanızın özel ihtiyaçları olacak mı?

  catering fiyatları neye göre belirlenir
  catering fiyatları neye göre belirlenir


  Örneğin kimyasal ya da metal ağırlık bir işte çalışıyor olabilirsiniz. Bu durumda personeliniz günlük olarak yoğurt isteyebilir. Ya da daha doyurucu menüler isteyebilir. Çoğu tekstil ve boya firması metal işleri yapan firmalar personeli için ayrıca yoğurt ya da ayran istiyor. Bunun yanında firmanızın yemek saatini daha da güzelleştirmek için salata veya salatbar menüsü de isteyebilirsiniz.

  Bazı firmalar kişi sayısına bakmaksızın menü yanında ilave salata isterler. Bu hem kendileri için hem de çalışanları için güzel bir öğün anlamına geliyor. Ayrıca mutfak kurulumu gerecek mi? Örneğin masa sandalye ve yemekleri ısıtmak için kullanılacak teçhizatlara ihtiyacınız var mı? Hatta bulaşık makinesi isteyebilirsiniz. Bunun için yeriniz ve uygun tesisatınız var mı?
  Son olarak kalite geliyor. Yemek üretimi oldukça farklı süreçleri içerir. Satın almadan, hazırlığa, pişirilmesinden dağıtımına farklı özelliklere sahiptir. Özellikle bu alanlarda tam bir iş bölümü ve koordinasyon gerekiyor. Bu da elbette uzun yılların tecrübesi ile olabilecek bir kabiliyettir.